Грошові перекази

 

 western-union

Найпопулярніша система грошових переказів, що має 150-річний досвід роботи в даній сфері і володіє філіями в більш ніж 200 країнах.

Тарифи Контакти

ВАЛЮТА:гривнадоллареврорубль

 Anelik

Міжнародна система грошових переказів для фізичних осіб без відкриття рахунків своїм рідним та знайомим на особисті потреби в будь-яку країну світу. Система успішно працює з 1993 р., стрімко розвивається та є одним із лідерів ринку грошових переказів в країнах СНД та Східної Європи.

Тарифи Контакти

ВАЛЮТА:доллареврорубль

 Money Gram

Одна з лідируючих в сфері грошових переказів компаній на світовій арені, обслуговує грошові перекази в більш 328000 пунктах в 200 країнах світу.

Тарифи Контакти

ВАЛЮТА:долларевро

 Avers

Міжнародна система грошових переказів «АVERS» була створена в березні 2005 року як система миттєвих грошових переказів. На даний момент мережа грошових переказів за системою "AVERS" охоплює 30 країн світу.

Тарифи Контакти

ВАЛЮТА:гривнадоллареврорубль

 Лидер

Платіжна система безадресних грошових переказів ЛІДЕР створена в 2003 році. Працює в 132 країнах світах, налічує 130 000 пунктів обслуговування - вигідна система для тих, кому необхідно швидко і надійно відправити гроші до країн СНД і Балтії.

Тарифы Контакти

ВАЛЮТА:доллареврорубль


 Caspian Money Transfer

Міжнародна система грошових переказів «Caspian Money Transfer» була створена в жовтні 2007 року, як перша міжнародна система грошових переказів Азербайджану і має широку мережу обслуговування.

Тарифы Контакти

ВАЛЮТА:долларевро

 Intel Express

Міжнародна платіжна система грошових переказів заснована в 2006 році в Грузії, головна штаб-квартира знаходитиметься в Лондоні. Система включає більше 2 000 пунктів в 12 країнах світу, включаючи європейський напрям.

Тарифы Контакти

ВАЛЮТА:доллареврорубль

 Inter Express

Міжнародна система, що здійснює термінові грошові перекази і платежі для фізичних осіб без відкриття рахунку як по Україні, так і в країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Тарифи Контакти

ВАЛЮТА:доллареврорубль

Інформаційний центр банку:


Туристичним
компаніям