Платіжні картки

 

Шановні клієнти!

У зв’язку зі збільшенням кількості шахрайських операцій за платіжними картками Банку «КОНТРАКТ», тимчасово змінено добові обмеження на готівкові та безготівкові розрахунки за платіжними картками:

1) Зняття готівки в банкоматах/касових терміналах 500,00 грн. на добу, кількість операцій 2 шт.

2) Безготівкові розрахунки у торгово-сервісній мережі 1000,00 грн. на добу, кількість операцій 2 шт.

Дякуємо за розуміння.

 

/pub/uploads/rot1.swf

Картки для приватних осіб

Отримуйте більше за рахунок нарахування відсотків на залишок грошових коштів – 12% у гривні та 5% в іноземній валюті. Також міжнародна платіжна картка – це цілодобовий доступ до готівкових коштів у широкій мережі банкоматів по всьому світу, що відкриває перед власниками картки широкі можливості.

> Детальніше

 


 

 

/pub/uploads/rot2.swf

Картки для власників депозитних вкладів

Власники депозитного вкладу в банку "Контракт" безкоштовно отримують міжнародну платіжну картку, на яку перераховуються відсотки, відповідно до депозитного договору. На залишок грошових коштів, які знаходяться на депозитній картці клієнта, банк щомісячно нараховує додаткові відсотки - 3% у гривні та 1% в іноземній валюті.

> Детальніше

  

 

/pub/uploads/rot3.swf

Зарплатні проекти

Зарплатні проекти банку «Контракт» - це зручний спосіб автоматичного нарахування заробітної плати, премій, компенсацій, відрядних і т.д.

> Детальніше


 

  

 

 

 

 

 

 

Привілеї преміальних карт

Користуйтесь колекцією привілеїв преміальних карт MasterCard. До Ваших послуг знижки та пропозиції від компаній - партнерів MasterCard в Україні та закордоном: ресторани, готелі, мережі магазинів та багато іншого.

 

Виберіть власну преміальну картку:

MasterCard Gold
MasterCard Platinum


 

Підтримка власників платіжних карток:


+38 044 494 25 91
0 800 3000 45

Інформаційний центр банку:


Туристичним
компаніям