Вакансії

Кар’єра в банку "Контракт"

Колектив банку "Контракт" – це команда однодумців, яка налаштована на досягнення великих результатів; це команда людей, які не шукають причини, а шукають можливості для реалізації амбіційних завдань; це команда професіоналів, яких рекомендують один одному клієнти!

Ми зацікавлені в залученні талановитих і професійних спеціалістів, які по-справжньому є відданими своїй справі. Тому ми інвестуємо в розвиток та підвищення професійної кваліфікації наших співробітників, підтримуємо їх ініціативи та заохочуємо персональний вклад кожного.

Ефективна кадрова політика є одним з найважливіших напрямків діяльності банку. Ми налагоджуємо довгострокові партнерські відносини з працівниками банку, створюючи якісні мотиваційні програми та можливості для кар’єрного росту.

Ми стабільно розвиваємось і тому відчуваємо регулярну потребу в нових талановитих фахівцях. Ми уважно ставимось до кожного резюме, яке до нас надходить, тому Ви можете бути впевненими, що Ваше резюме обов’язково буде розглянуте.

Якщо ж на даний момент у банку "Контракт" немає вакансії, яку Ви вважаєте відповідною для себе, але у Вас є бажання працювати в нашому банку, - все-таки резюме. Можливо, для Ваших навичок знайдеться гідне застосування в проектах, які зараз плануються.

 

Інформаційний центр банку:


Туристичним
компаніям